Послуги

Модернізація - Ремонт і реставрація.

Автодрезина АГМу - Модернізація

Автодрезина АГМу призначена для обслуговування колії АТ «Укрзалізниця» та метрополітену, виконання вантажно-розвантажувальних робіт, перевезення робітників, вантажів, інструментів та пристосувань до місця виконання робіт, транспортування причіпних одиниць, на яких змонтоване спеціальне обладнання, яке застосовується для виконання широкого спектру господарських робіт на наземних ділянках та в тунелях.

Основними споживачами автодрезин є підприємства метрополітену та АТ «Укрзалізниця».

Машина являє собою самохідний двовісний екіпаж. На передній частині рами розташована кабіна управління. На задній консолі рами автодрезини змонтований консольний кран з електроприводом. 

Модернізація проводиться при КР.  Капітальний ремонт здійснюється згідно «Спеціальний рухомий склад. Планово-запобіжний ремонт. Порядок організації виконання робіт» СТП 04-005:2016.

Модернізація полягає в заміні:

  • двигуна марки ЗІЛ-130 на дизельний двигун Cummins QSB 4,5*(110кВт, Stage IV) або ЯМЗ-236, з метою економії паливо-мастильних матеріалів і збільшення строку експлуатації двигуна;
  • консольного крана з електроприводом на краново-маніпуляторну установку Palfinger PK 13500**, у комплекті з допоміжним навісним устаткуванням (грейфер, ківш, поліп-грейфер, ротатор, траверса та ін.). Це дозволить розширити перелік робот і зону обслуговування краном;

* можлива комплектація автодрезини пристроями та механізмами інших виробників, які не погіршують її основні параметри.

** залежно від потреб замовника краново-маніпуляторну установку можна вибрати по необхідному вантажному моменту та вильоту стріли.