Послуги

Модернізація - Ремонт і реставрація.

Автомотриса АДМ - Модернізація

Автомотриса дизельна монтажна модернізована АДМ-М призначена для використання при будівництві, монтажі, обслуговуванні і ремонті контактної мережі, перевезенні вантажів і працівників з інструментом до місця роботи.

Модернізація автомотриси виконується з метою удосконалення її конструкції, що забезпечує підвищення продуктивності праці при використанні автомотриси, поліпшення якості і технології виконання робіт, покращення умов праці.

Основними споживачами автомотрис є підприємства Укрзалізниці, які пов'язані з будівництвом та ремонтом мереж електрифікації та електропостачання.

При модернізації автомотриси виконуються наступні основні роботи:

  • заміна двигуна У1Д6 на двигун ЯМЗ-238Б (300к.с.) чи інший з аналогічними або кращими параметрами з метою економії паливо-мастильних матеріалів і збільшення строку експлуатації двигуна;
  • модернізація УГП-230 до потужності 300к.с.;
  • обладнання автомотриси приладами безпеки;
  • автомотриса обладнується сучасною краново-маніпуляторною установкою ф."Palfinger" PK 26502*, яка комплектується допоміжним навісним устаткуванням (бурова насадка для буріння на глибину 6м, діаметром від 150 до 800мм, лебідка, люлька та ін.), з можливістю буріння котлованів та установку опор контактної мережі.

Модернізація автомотриси здійснюється згідно ТУ У 35.2-13655435-030:2010.

 

* залежно від потреб замовника краново-маніпуляторну установку можна вибрати по необхідному вантажному моменту та вильоту.

 

Галерея зображень