Послуги

Модернізація - Ремонт і реставрація.

Дрезина ДГКу-М - Модернізація

Дрезина ДГКу модернізована застосовується для проведення робіт по обслуговуванню і ремонту залізничної колії.

В основу модернізації поставлена задача звільнити площу підлоги і простір кабіни машиніста від проміжної опори та з'єднаних з нею карданних валів, а також кожуха, покращення умови роботи машиніста і умов перевезення бригади робітників, збільшення пасажиромісткості кабіни дрезини.

Призначена для:

  • виконання вантажно-розвантажувальних робіт, перевезення елементів верхньої будови колії, інструментів, механізмів і пристосувань, а також для перевезення бригади робочих до місця робіт;
  • виконання будівельно-монтажних робіт, проведення аварійно-відновних, планово-запобіжних і ремонтних робіт шляху;
  • живлення електроенергією споживачів в польових умовах.

Дрезина ДГКу-М обладнана збільшеною, з новим дизайном, кабіною  пасажиромісткістю 10 місць, у якій розташовано два пости управління дрезиною для їзди в обох напрямах; дизельним двигуном ЯМЗ-238Б (Cummins QSL9); гідропередачею УГП-230М; системою передпускового підігріву двигуна Webasto; автоматичною системою забезпечення безпеки руху АЛС-МП; інверторним зварювальним випрямлячем серії ВДУЧ.

Для живлення електроенергією споживачів в польових умовах використовується генератор потужністю 60кВт.

Модернізація дрезини здійснюється згідно ТУ У 35.2-13655435-024:2008.

 

 

Замість кранової установки з електроприводом на дрезині ДГКу, може бути встановлена краново-манипуляторная установка РК18500-32080* ф.Palfinger, у комплекті з допоміжним навісним устаткуванням (бурова насадка, траншеєкопач, грейфер, ківш, поліп-грейфер, ротатор, траверса та ін.). Це дозволить розширити перелік робот і зону обслуговування краном.

Модернізація підвищує технічний рівень, функціональні можливості дрезини, зручність експлуатації, підвищує безпеку та ефективність праці персоналу. Продовжує термін експлуатації дрезини.

* залежно від потреб замовника модель краново-маніпуляторной установки можна вибрати по необхідному вантажному моменту.