Продукція

Виготовлення автомотриси - запасних частин до рухомого складу

Автомотриса АМВ-Е для служб електрифікації

Призначена: 

  • виконання монтажних, ремонтних, аварійно-відновлювальних робіт контактної мережі;
  • транспортування платформ з різними вантажами;
  • живлення електроенергією споживачів в польових умовах;
  • проведення маневрових робіт і перевезення робочих бригад. 

Автомотриса АМВ обладнана кабіною пасажиромісткістю 11 місць, в якій розташовано два пости управління автомотрисою для їзди в обох напрямах; дизельним; гідромеханічною передачею; гідравлічною краново-маніпуляторною установкою, яка комплектується допоміжним навісним устаткуванням (бурова насадка для буріння на глибину 6м, діаметром від 150 до 800мм, люлька та ін.) за замовленням; системою передпускового підігріву двигуна Webasto; кондиціонером Webasto; автоматичною системою забезпечення безпеки руху АЛС-МП; інверторним зварювальним випрямлячем серії ВДУЧ.

На несучому капоті змонтована робоча площадка РА120** ф.Palfinger з ізоляторами. На задній консолі – краново-маніпуляторна установка. Для живлення електроенергією споживачів в польових умовах використовується генератор потужністю 60кВт. 

ТУ У 30.2-13655435-045:2019

 

* залежно від потреб замовника краново-маніпуляторну установку можна вибрати по необхідному вантажному моменту та вильоту.

** залежно від потреб замовника тип робочої платформи можна буде вибрати з переліку: PA-120, PA-240, PA-1002 ф. Palfinger.

Галерея зображень